Ramki antysmogowe

Ramki antysmogowe i antyalergenowe FAKRO cleanAir to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących oddychać czystym, zdrowym powietrzem. Ramki antysmogowe chronią przed smogiem w zimie, oraz pyłkami i kurzem w okresie wiosny i lata. Stosując produkty FAKRO cleanAir bez obaw możemy uchylić skrzydło, a zanieczyszczenia zostaną zatrzymane za oknem.
Ramki antysmogowe wyposażone są w membranę filtrującą zbudowaną z nanowłókien, które tworzą zwartą i mocną strukturę będącą w stanie zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe.
Membrana RESPILON AIR, chroni dom i jego mieszkańców przed smogiem, różnymi zanieczyszczeniami oraz alergenami, jednocześnie zapewnia ciągły dopływ czystego powietrza. Korzystanie z ramek antysmogowych nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami eksploatacji i jest bardzo proste - tym bardziej, że zewnętrzną powierzchnię materiału można czyścić na mokro.
Ramki antysmogowe to produkty, które zapewniają doskonałą i niezawodną ochronę przed smogiem, drobnoustrojami i alergenami chroniąc zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Ramki antysmogowe Lublin.