Ramki antysmogowe

Ramki antysmogowe i antyalergenowe do okien FAKRO cleanAir to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących oddychać czystym, zdrowym powietrzem. Ramki antysmogowe do okien chronią przed smogiem w zimie, oraz pyłkami i kurzem w okresie wiosny i lata. Stosując w oknach produkty FAKRO cleanAir bez obaw możemy uchylić skrzydło, a zanieczyszczenia zostaną zatrzymane za oknem.
Okienne ramki antysmogowe wyposażone są w membranę filtrującą zbudowaną z nanowłókien, które tworzą zwartą i mocną strukturę będącą w stanie zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe.
Membrana RESPILON AIR, chroni dom i jego mieszkańców przed smogiem, różnymi zanieczyszczeniami oraz alergenami, jednocześnie zapewnia ciągły dopływ czystego powietrza poprzez otwarte lub rozszczelnione okna. Korzystanie z ramek antysmogowych do okien nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami eksploatacji i jest bardzo proste - tym bardziej, że zewnętrzną powierzchnię materiału można czyścić na mokro.
Ramki antysmogowe do okien to produkty, które zapewniają doskonałą i niezawodną ochronę przed smogiem, drobnoustrojami i alergenami chroniąc zdrowie Twoje i Twojej rodziny. BARTAL Okna Lublin.