okna pcvpowrót

Morlite

Okna serii Morlite to wybór dla osób kochających jakość i design. W czasach, gdy coraz bardziej popularne stają się budynki o minimalistycznej formie to właśnie okna stają się najważniejszą dekoracją domu. Niesamowity efekt szklanych tafli nadaje bryle budynku lekkości i nowoczesnego charakteru. Jednak w przypadku okien liczy się również bezpieczeństwo, komfort użytkowania i parametry techniczne. Z chęci sprostania tym wszystkim założeniom narodziły się okna serii Morlite

W oknach Morlite zastosowano najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na europejskim rynku, między innymi szyby o najwyższych parametrach cieplnych i doskonałej przepuszczalności światła, najcieplejszą ramkę międzyszybową, jak również nowy typ okuć ukrytych TopStar oraz klamki SecuForte, która zapewnia doskonałą ochronę w przypadku próby włamania.

Dzięki pracy ekspertów OknoPlus powstało okno, w którym ilość profila okiennego sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu.

OkucieTopStar to dedykowane od okien Morlite okucie kryte, które w całości schowane jest pod przylgą skrzydła, a przesunięta do wewnątrz oś obrotu pozwala na ukrycie ramy okna w elewacji także od strony wewnętrznej. Maksymalny ciężar skrzydła okiennego przenoszonego przez okucie TopStar wynosi nawet 130 kg, a żywotność okuć zwiększają ochronne blachy ze stali hartowanej, umieszczone w miejscach najbardziej narażonych na zużycie

W oknach serii Morlite możliwe jest zastosowanie wszelkich innych okuć dostępnych w ofercie OknoPlus w tym okuć ActivePilot Select oraz okuć Comfort.


BARTAL Okna Lublin to autoryzowany salon sprzedaży stolarki okiennej OknoPlus. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, superenergooszczędne okna pcv. Okna te zapewniają maksymalną energooszczędność, doskonałe bezpieczeństwo oraz bardzo dobrą izolację akustyczną. Zaawansowane technologie i rozwiązania stosowane w nowoczesnych oknach pcv to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania współczesnego budownictwa.

Świadomym klientom o nowoczesnym podejściu do tematu stolarki okiennej proponujemy eleganckie, minimalistyczne okna plastikowe lub aluminiowe odpowiadające Państwa oczekiwaniom i potrzebom - Nowoczesne okna pcv i aluminiowe zapewniają ciepło, gwarantują niskie straty energii, posiadają bogate wyposażenie oraz charakteryzują się bardzo korzystną ceną.

Wszystkie oferowane przez nas okna plastikowe produkowane są przez doświadczoną kadrę, z zachowaniem najwyższych standardów oraz przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Do produkcji okien plastikowych OknoPlus używane są nowoczesne profile okienne Gealan i Salamander oraz okucia firmy Winkhaus.

Dzięki rzetelnemu wykonaniu oraz użytym materiałom otrzymują Państwo doskonałe, niezawodne okna pcv, które są objęte długoletnią gwarancją producenta.

OknoPlus to wielokrotny laureat prestiżowych wyróżnień w dziedzinie innowacji i nowych technologii w stolarce okiennej. Firma, która z powodzeniem wprowadza oraz promuje nowoczesne i pionierskie rozwiązania. OknoPlus to prawdziwe okna klasy premium, dla wymagających i świadomych inwestorów.

Już teraz okna z logo OknoPlus dostępne są w Lubline. Zapraszamy do naszego salonu okiennego przy ul. Diamentowej 5.

"