markizy do okienpowrót

Markizy do okien pionowych to stosunkowo nowy produkt dostępny na polskim rynku, jednocześnie bardzo popularny na południu Europy. Zważywszy na ocieplenie klimatu, a co za tym idzie coraz wyższe temperatury powietrza, które z powodzeniem uprzykrzają nam życie od wczesnej wiosny do jesieni śmiało możemy stwierdzić, że markizy do okien pionowych przebojem wedrą się na polski rynek .

Markizy VMZ do okien pionowych skutecznie obniżają temperaturę szyby dzięki czemu ciepło zostaje na zewnątrz i nie przedostaje się do pomieszczenia. Z przeprowadzonych badań wynika, że markizy chronią 8x skuteczniej przed słońcem, niż jakiekolwiek rolety montowane od strony pomieszczenia

Markizy pionowe to doskonałe rozwiązanie do budynków wyposażonych w klimatyzację, gdyż w bardzo dużym stopniu usprawniają jej działanie oraz przyczyniają się do znacznego zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Stosując markizy do okien pionowych redukujemy emisję CO2, a jak podają badania budynki mieszkalne odpowiadają za 40% światowej emisji dwutlenku węgla.

BARTAL OKNA LUBLIN - Markizy okienne Lublin.
"