CREATONpowrót

Dachówka ceramiczna Creaton produkowana jest przez międzynarodowy holding Etex, który zrzesza przeszło sto firm w 44 krajach świata. Etex jest jednym z największych koncernów w branży budowlanej na świecie.

Szeroka oferta dachówek ceramicznych z logo Creaton zapewnia możliwość wyboru optymalnej dachówki na dachy skośne, idealnie dobranej pod względem technicznym i wizualnym do każdego dachu oraz rodzaju inwestycji. Dachówki ceramiczne Creaton dostępne są w około trzydziestu modelach i wielu kolorach. W ofercie dachówek ceramicznych Creaton znajdują się dachówki wielkoformatowe doskonale nadające się na duże, masywne dachy, jak również drobne dachówki ceramiczne pozwalające kształtować delikatne oraz finezyjne dachy i daszki.

Dachówka ceramiczna Creaton to doskonałe pokrycie na dachy wytwarzane z najwyższej jakości materiału przy wykorzystaniu zaawansowanej, najnowocześniejszej technologii. Dachówki ceramiczne Creaton to produkty na dachy, które są w pełni ekologiczne i bezpieczne, a ponadto zapewniają doskonałe walory estetyczne i użytkowe.

BARTAL DACHY LUBLIN - Dachówka ceramiczna CREATON Lublin.
"