BRAASpowrót

BMI BRAAS to marka należąca do międzynarodowego koncernu BMI, światowego lidera w produkcji pokryć dachowych. Dachy pokryte dachówkami BRAAS można zobaczyć w 40 krajach na całym świecie, a marka BRAAS to synonim najwyższej jakości ceramicznych i betonowych pokryć dachowych.

Dachówki ceramiczne BRAAS produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie, z wykorzystaniem doskonałej jakości gliny gwarantującej prawidłowy i trwały wypał dachówek ceramicznych. Takie połączenie sprawia, że dachówka ceramiczna BRAAS stała się ulubionym materiałem bardzo licznej grupy dekarzy, jak również zyskała uznanie wielu klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Mówiąc o dachówce ceramicznej BRAAS nie sposób nie wspomnieć o jej trwałości i twardości, która zapewnia długoletnie, bezproblemowe użytkowanie oraz doskonale chroni dachy przed działaniem czynników atmosferycznych.

Wieloletnia współpraca firmy BARTAL Dachy Lublin z producentem dachówek ceramicznych i betonowych MONIER BRAAS zaowocowała wypracowaniem doskonałych relacji biznesowych, dzięki czemu możemy zaoferować doskonałe ceny na wszystkie dachy ceramiczne i betonowe z portfolio firmy BRAAS. Bardzo duża częstotliwość dostaw dachówek ceramicznych do siedziby naszej firmy w Lublinie daje Państwu gwarancję sprawnej i terminowej realizacji zamówienia oraz szybkiego reagowania w przypadku kryzysowych sytuacji na Państwa dachu.

Dachówki ceramiczne zaliczane są do ciężkich pokryć dachowych, dzięki temu dachy posiadają większą masę i jednocześnie zdolność do "klawiszowania". Dachy z dachówek charakteryzują się znacznie większą wytrzymałością na działanie podmuchów wiatru niż dachy pokryte lekkimi pokryciami dachowymi wykonanymi z blachodachówek. Dachówki ceramiczne zapewniają znacznie lepszy komfort cieplny w okresie letnim, dzięki czemu dachy i poddasza użytkowe w domach krytych dachówkami ceramicznymi zapewniają przyjemny chłód w letnie wieczory.

Dachówki ceramiczne BRAAS występują zarówno w modelach zakładkowych Rubin 9V, Rubin 13, Topas, Grant jak i płaskiej dachówce ceramicznej Turmalin, Smaragd oraz karpiówce Opal.

BARTAL DACHY LUBLIN posiada w ofercie pełną gamę dachówek ceramicznych - Dachówka ceramiczna BRAAS Lublin.
"