bramy przemysłowepowrót

Bramy przemysłowe segmentowe stosowane są w budynkach mieszkalnych oraz zakładach przemysłowych. Brama przemysłowa składa się z prowadnic pionowych, poziomych i skrzydła zbudowanego z paneli stalowych wypełnionych pianką poliuretanową. Brama na całym obwodzie uszczelniona jest uszczelką gumową. Prowadnice bramy wykonane są z wyprofilowanych elementow stalowych ocynkowanych. Ciężar bramy rownoważony jest przez zastosowanie sprężyn skrętnych o określonej ilości cykli - standardowo 25 000 cykli.

Wszystkie bramy przemysłowe segmentowe mają zabezpieczenie przed opadaniem płaszcza bramy w przypadku zerwania linki lub pęknięcia sprężyny. Każda brama przemysłowa standardowo wyposażona jest w rygiel. Do bram o wysokości większej niż 3000 mm zalecamy zastosowanie przekładni łańcuchowej lub siłownika elektrycznego.

Do sterowania w bramach przemysłowych wykorzystujemy trojfazowe siłowniki kompaktowe, przeznaczone do bezpośredniego montażu na wale. Sterowanie bramą można rozbudować o inne funkcje oraz zastosować oprzyrządowanie np: radio, piloty, fotokomorki, listwę optyczną itp. Siłownik jest wyposażony w łańcuch z przekładnią do awaryjnego otwierania.

Bramy przemysłowe segmentowe mogą być wyposażone w furtkę serwisową zamontowaną w czterech dolnych panelach. Furtka serwisowa wyposażona jest w samozamykacz listwowy.

BARTAL BRAMY LUBLIN - Bramy przemysłowe Lublin.
"