BRAAS Quadropowrót

Dachówka Braas Lublin - promocja dachy Lublin

Blachodachówka modułowa Quadro jest pierwszą na rynku blachodachówką o płaskim profilu.

Blachodachówka Quadro to harmonijne połączenie piękna, elegancji i funkcjonalności zapewniające komfort, estetykę oraz jakże ważne bezpieczeństwo. Quadro to oferta dla klientów, dla których liczy się przede wszystkim piękno, jakość, dokładność oraz prestiż.

Minimalistyczna forma i staranne wykończenie sprawiają, że Quadro doskonale komponuje się ze współczesną architekturą, a model ten łączy w sobie wysoką estetykę z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi.

Charakterystyka:

Blachodachówka Quadro produkowana jest z blachy o grubości 0,75mm dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością pokrycia na uszkodzenia mechaniczne takie jak grad oraz inne ekstremalne warunki pogodowe.

Zabezpieczenie antykorozyjne blachodachówki Quadro stanowią powłoki cynkowo-magnezowe oraz poliuretanowe. Wierzchnia warstwa blachodachówki Quadro pomalowana jest z lakierem proszkowym o wysokiej odporności i elastyczności, który nanoszony jest na uprzednio wyprofilowaną blachodachówkę. Dzięki temu na powierzchni lakieru nie występują naprężenia, a powłoka lakiernicza ma tę samą grubość na całej powierzchni wyrobu. Warto zauważyć, że grubość lakieru na blachodachówce Quadro jest dwa razy większa od powłok stosowanych na standardowych blachodachówkach.

Blachodachówka modułowa AeroDek Quadro objęta jest 30-letnią Gwarancją Jakości Monier Braas.

"